O spoločnosti

Firma Feromex s.r.o. sa počas celej doby svojej existencie zaoberá  výrobou širokého spektra zváraných strojárenských výrobkov. Ťažiskom je kusová výroba zváraných oceľových konštrukcií pre rôzne  priemyselné odvetvia. 

Silnou stránkou spoločnosti sú dlhoročné skúsenosti  vo výrobe zváraných konštrukcií a možnosť veľkej variability ponúkaných výrobných možností. K dispozícii máme výrobné haly o rozlohe 4000m2 a mostové žeriavy s najväčšou nosnosťou až 20+12t. Tieto výrobné priestory a technológie nám preto dovoľujú vyrábať  nadrozmerné dielce nielen čo sa rozmerov týka ale aj váhy. To isté platí aj pri spracovávaných materiáloch, ktoré môžu  byť  uhlíkové ako aj nerezové ocele. 

Naše bohaté skúsenosti  nám dovoľujú dodávať v takých náročných oblastiach ako je výroba  zdvíhacích zariadení a tlakových nádob. Oprávňujú nás k tomu certifikáty podľa EN1090-2 EXC3  a AD200-Merkblatt HP0 vydané certifikačnou autoritou TÜV SÜD

V oblasti dodržiavania a kontroly kvality sme držiteľmi certifikátu podľa 
DIN EN ISO 3834-2

Nesnažíme sa len vyrábať podzostavy pre väčšie technologické celky, ale  niektorým zákazníkom už dodávame hotový výrobok včítane elektro montáže a hydrauliky. 

Našou filozofiou je vybudovať si okruh stálych zákazníkov, ktorý  budú vedieť , že sa môžu spoľahnúť na vysoký štandard kvality našich dodávok.

výrobca oceľových konštrukcií

Prevádzka:

FEROMEX, s.r.o.
 Odbojárov 294/10
Topoľčany, 955 01

Kontaktujte nás

+ 421 38 5313 444 
+ 421 903 290 990